درباره ما |

درباره ما

فرامهر؛ زبان جدید، زندگی جدید

موسسه فرامهر اولین مرکز تخصصی آموزش و ترجمه با مجوز آموزش و پرورش و وزارت ارشاد در مهر سال ۱۳۹۹ شروع به فعالیت کرد. در این مدت توانسته‌ایم با برگزاری دوره‌های تخصصی آموزش (ترمیک، فشرده) و کارگاه‌های ترجمه با بهره گیری از بهترین اساتید داخلی و خارجی زبان آموزان زیادی را آموزش دهیم. همچنین این مرکز با ویراستاری و ترجمه ده‌ها کتاب از فرانسه و انگلیسی به فارسی مترجمان جوان را وارد دنیای ترجمه کرده و اینگونه در امر کارآفرینی نیز موفق بوده است. تمامی دوره‌های این موسسه به دو صورت حضوری (با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی) و آنلاین برگزار می‌شود. کلاس‌های آموزشگاه زبان فرامهر مجهز به امکانات آموزشی و رفاهی کامل می‌باشد. ضمنا در پایان دوره‌ها گواهینامه معتبر و قابل ترجمه به زبان آموزان ارائه می‌شود.

تاکنون موسسه ترجمه فرامهر جهت ترجمه تراکت‌ها، بروشورها و آماده کردن متن‌های سخنرانی در همایش‌های بین‌المللی داخل و خارج از کشور سفارش‌های متعددی از شرکت‌ها، کارخانه‌جات و خبرگزاری‌های معتبر داشته است.

موسسه زبان فرامهر با تجربه برگزاری دوره‌های زبان انگلیسی و فرانسه مخصوص شرکت‌ها و ادارات توانسته نتایج مثبتی در روند کسب و کارها ایجاد کند و آماده همکاری با کلیه ادارات، شرکت‌ها، ارگان‌ها و موسسات می‌باشد. همچنین با آماده کردن پکیج‌های آموزشی در تلاشیم برای همه اقشار جامعه با هر سطح درآمدی امکان یادگیری زبان‌های مختلف خارجی را فراهم کنیم.

0
دوره آموزشی
0
کاربر وبسایت
0
زبان آموز
0
استاد

مجوزها

مجوز فعالیت

خوشحال میشیم ما رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید 🙂